TC NET HABER
HV
02 ŞUBAT Perşembe 00:59
Advert

Toplantı bitti ama bu görüntüler çok konuşulacak! Kılıçdaroğlu'ndan İmamoğlu'na olay hareket

CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun aylardır işaret ettiği 'İkinci Yüzyıla Çağrı' organizasyonu dün gerçekleşti ancak toplantıyla ilgili gelişmeler gündemde yerini korumaya devam ediyor. Birçok ekonomistin katıldığı organizasyonda Kılıçdaroğlu'nun kürsüden inerken İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun elini sıkmadığı anlar, kameraya yansıdı. Kaftancıoğlu ile sorun yaşadığı iddia edilen İmamoğlu'nun bu görüntüleri sosyal medyada çokça konuşuldu.

SİYASET
Giriş Tarihi : 05-12-2022 11:10
Toplantı bitti ama bu görüntüler çok konuşulacak! Kılıçdaroğlu'ndan İmamoğlu'na olay hareket

 

 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ABD ve İngiltere ziyaretlerinin ardından partisinin Türkiye'nin ikinci yüzyılı için 3 Aralık tarihinde bir vizyon programı açıklayacağını duyurmuştu. Bu kapsamda dün İstanbul Lütfü Kırdar Kongre Merkezi'nde "İkinci Yüzyıla Çağrı" sloganıyla bir program düzenlendi.

KILIÇDAROĞLU, EKREM İMAMOĞLU'NUN ELİNİ SIKMADI

Düzenlenen organizasyonda, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun el sıkışmadığı anlar sosyal medyada gündem oldu. Görüntülerde, kürsüden inen Kılıçdaroğlu'nun diğer partililerin elini sıkarken İmamoğlu'nun elini sıkmadığı anlar kameralara yansıdı. O anlarda İmamoğlu'nun elini uzattığı da görüldü.

KAFTANCIOĞLU DA SIKMADI

Öte yandan vizyon programına katılan neredeyse herkesle tokalaşan Canan Kaftancıoğlu, Ekrem İmamoğlu ile tokalaşmadı. Bu durumun arkasındaki sebep ise Canan Kaftancıoğlu'nun Ekrem İmamoğlu'na karşı henüz iddia niteliğinde olan "Müteahhit kafalı, aptal, şizofren" sözleri olarak gösterildi.

İşte sosyal medyadan bazı tepkiler:

 

 

TC NET HABERTC NET HABER

YORUMLAR