TC NET HABER
HV
05 ARALIK Pazartesi 14:48

" Size söyleyeceklerimiz var"

Bu kez şarkılar onlar için söylenecek

KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 11-11-2022 18:42

 

Avrupa Müzik Topluluğu "Size söyleyeceklerimiz var" sloganı ile 23 Kasım da yeniden düzenleyeceği özel bir yardım konserinde yeniden müzik severlerle buluşuyor. Sayılı günlerin kaldığı konser ücretsiz olacak. Konser öncesi toplanan yardımlar Sokak Lambası Derneği ile vatandaşlarımıza ulaştırılacak.

Yardım konseri için aylardır aralıksız çalışmalarını sürdüren Avrupa Müzik Topluluğu 23 Kasım gecesi için harıl harıl çalışıyor. 
İhtiyaç sahibi vatandaşlarımız için misafirlerin yanlarında getirecekleri gıda malzemeleri ( paket bazlı pirinç, şeker,makarna vb.) yardım malzemeleri ( giysi, ayakkabı vb.) veya nakit desteği ile tüm yardımlar orada Sokak Lambası Derneğine yapılabilecek. 
İstanbul'un kültür, sanat ve eğlence dünyasına farklı bir konsept ve boyut katmak amacıyla hareket eden Avrupa Müzik Topluluğu, Şişli Cemil Candaş Kültür merkezinde saat 20:00 da başlayacak olan konser  ile "Aşk olsun" temasıyla tüm sanatseverlerin karşısında olacak. 
Avrupa Müzik Topluluğu Başkanı Selda Özer, tüm herkesi bu konsere beklediklerini söylerken, böylesi anlamlı ve sosyal sorumluluk projesi çatısı altında  buluşmanın heyecanını yaşadıklarının altını çizdi.

 

TC NET HABERTC NET HABER

YORUMLAR