TC NET HABER
HV
30 EYLÜL Cumartesi 05:08
Advert

Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a yanıt: Devleti yönetenin vaadi olmaz, taahhüttü olur

Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'a seslendi. "Devleti yönetenin vaadi olmaz, taahhüttü olur" diyen Kılıçdaroğlu, "Devlet adına, halkın yararına verilen taahhütleri, devamlılık esasıyla mutlaka yerine getiririz" ifadelerini yazdı.

SİYASET
Giriş Tarihi : 21-04-2023 09:05
Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a yanıt: Devleti yönetenin vaadi olmaz, taahhüttü olur

CHP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın seçim vaatlerine ilişkin konuştu.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yanıt veren Kılıçdaroğlu, şunları belirtti:

 

"Erdoğan çok panik. İyidir, halkın yararınaysa iyidir. Biz devlet terbiyesi ile yetişmiş insanlarız. Devleti yönetenin vaadi olmaz, taahhüttü olur. Çünkü devletin parası halkın parası. Devlet adına, halkın yararına verilen taahhütleri, devamlılık esasıyla mutlaka yerine getiririz. Covid, yangınlar, ekonomik kriz, deprem sırasında unutulan ama seçim sırasında hatırlanan halkımızın yararına bolca taahütte bulunsunlar ki devletin sözü anlamına gelsin ve Bay Kemal de seve seve yapsın."

TC NET HABERTC NET HABER

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR