TC NET HABER
HV
04 EKİM Salı 19:14

Işık Özkefeli'den Abdurrahman Uzun'a İzmir tepkisi

ADD Başkanı Özkefeli sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla İzmir'in kurtuluşunun sadece İzmir'in değil bir ülkenin kurtuluşu olduğunu söyledi

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 11-09-2022 12:48
Işık Özkefeli'den Abdurrahman Uzun'a İzmir tepkisi

 

 

Atatürkçü Düşünce Derneği Samsun Şube Başkanı Işık Özkefeli , Abdurrahman Uzun'un İzmir'in kurtuluşunu uyduruyorlar sözlerine sert tepki gösterdi. Sosyal medya hesabından paylaşım yaparak tepkisini dile getiren Özkefeli , İzmir'in kurtuluşunu eleştiren Uzun'a sadece İzmir'in kurtuluşu değil bir ülkenin kurtuluşu olduğunu söyledi.

 

ADD Başkanı Işık Özkefeli sözlerine şöyle devam etti. 

 

Abdurrahman Uzun; 

 

Türk Milletinin onurlu bir bireyi isen 9 Eylul İzmirin kurtulusu’nun alelade bir gün olmadığını bileceksin! 

9 Eylül’ün sadece izmir’in kurtuluşu olmadığını,bu topraklarının sonsuza kadar Emperyalist işgalcilerden kurtarılışının, vatan oluşunun adı olduğunu bileceksin!

 

9 Eylül ‘ün Emperyalizmin bu coğrafyada Türk Milletini silme emellerinin tarihin karanlık sayfalarına yeniden gelmemek üzere atıldığının adı olduğunu bileceksin !

 

9 Eylül’ün Düşmanın ilelebet denize dökülüşünün adı olduğunu bileceksin!

 

9 Eylül’ün Tam Bağımsız ve Milli Egemen Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşuna giden yolun anahtarı olduğunu bileceksin!

 

9 Eylül’ün Türk Milletinin Ulu Önderi Gazi Mustafa Kemal Atatürk Önderliğinde; 19 Mayıs 1919 da başlayan tüm dünyaya örnek Ulusal Kurtuluş Savaşı ve büyük yürüyüşünün Zafer’le sonuçlanmasının adı olduğunu bileceksin!

 

9 Eylül’ün Türk Milletinin Sarayın ümmeti olmaktan çıkıp, Saygın Türkiye Cumhuriyeti Vadandaşı, eşit ve özgür bireyi olduğunun adı olduğunu bileceksin!

 

Gerçekten Türk Milletinin onurlu bir bireyi isen 9 Eylul İzmirin kurtulusu’nun coşku ile kutlanması zoruna gitmeyecek! 

Ha değilsen tüm yazdıklarımı unut git! Abdurrahman Uzun" Dedi. 

 

Kendini ‘siyaset uzmanı’ olarak tanımlayan Abdurrahman Uzun, İzmir’in işgalden kurtulduğu gün olan 9 Eylül’ü hedef alarak "Kurtuluş uyduruyorlar" demişti.

TC NET HABERTC NET HABER

YORUMLAR