TC NET HABER
HV
02 MART Cumartesi 15:38
Advert

Daha önce iki kez Covid-19 geçirmişti... Hamilelik heyecanı yaşayan Hazal Kaya, influenza oldu: 'Artık dalga geçeceksiniz diye bir şey demiyorum...'

İkinci bebeğini kucağına almak için gün sayan oyuncu Hazal Kaya, influenza oldu. Daha önce de iki kere koronavirüse yakalanan oyuncu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Artık dalga geçeceksiniz diye bir şey demiyorum da influenza olduk. Bütün virüsleri olduğuma göre lohusalığı rahat geçiririm" dedi.

YAŞAM
Giriş Tarihi : 31-12-2022 12:23
Daha önce iki kez Covid-19 geçirmişti... Hamilelik heyecanı yaşayan Hazal Kaya, influenza oldu: 'Artık dalga geçeceksiniz diye bir şey demiyorum...'

Meslektaşı Ali Atay ile 2019 yılında nikah masasına oturan ve aynı yıl ilk çocuğu Fikret Ali'yi kucağına alan oyuncu Hazal Kaya şimdilerde ikinci kez hamilelik heyecanı yaşıyor. 

 

Daha önce iki kez koronavirüse yakalanan oyuncu, bu kez de influenza oldu.

"BÜTÜN VİRÜSLERİ OLDUĞUMA GÖRE LOĞUSALIĞIM RAHAT GEÇER"

Instagram hesabından fotoğrafını yayınlayan Hazal Kaya, "Artık dalga geçeceksiniz diye bir şey demiyorum da influenza olduk biz. Buna ben de güldüm ama azcık. Bütün virüsler olduğuna göre Süreyya antikorlanmıştır. Ben de lohusalığı rahat geçiririm diyorum. Yani öyle umuyorum. Öyle olması adaletli olur" ifadelerini kullandı.

Bir erkek çocuğu olan Hazal Kaya, şimdilerde kız bebeğini dünyaya getirmek için gün sayıyor. Başarılı oyuncu kızına Leyla adını verecek.

 

 

 

TC NET HABERTC NET HABER

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR