Cumhuriyet Halk Partisi milletvekili aday adayı olan sanatçı Onur Akın'a destekler çiğ gibi büyüyor. Sanatçı,yazar,gazeteciler bir bir Onur Akın'a destek veriyor. Halk TV'nin sevilen yapımcısı ve sunucusu Serhan Asker'de sanatçı dostuna başarılar diledi.

 

Destek videosu çeken Serhan Asker " Sevgili ağabeyim Onur Akın CHP'den milletvekili aday adayı oldu. Meclise çok yakışır. Sahnede bizi büyüleyen o tınılar,o şarkılar mecliste söze dönüşecek. Kültürün, sanatın ,erdemin , ahlakın ve vicdanın sesi olacağına inanıyorum. Bu yolda ona başarılar diliyorum " diye konuştu. 

 

 

Kendisine olan bu desteklerden dolayı çok mutlu olduğunu ifade eden Onur Akın şöyle konuştu. 

"Havuz medyasının,tek adama ve partiye hizmet ederken,derinliksiz,sığ,toplum ve insan gelişimine hiçbir katkısı olmayan,aksine insanları yarattıkları sanal ve yalan dünya ile kandırıp,içlerini boşaltan,taraflı yanlı siyasal ve kültürel yayınları ile eğitimli ve hayatı sorgulayan ,eleştiren,gerçekleri gören insanları tv lerden soğuttuğu dönemde, çölde bir vaha gibi,serap gibi yetişti insanlarımıza o görkemli proğram;Görkemli Hatıralar…Bu muhteşem proğramın yaratıcısı ve sunucusu,insanlarımızı hafta sonları 2 gün ekranlara kitleyen sunucusu ,benim değerli kardeşim Serhan Asker’e bu anlamlı desteğinden dolayı sonsuz teşekkürler…Boş çuval dik durmaz…Varol Serhan’ım." dedi.