Müzik Yorumcuları Meslek Birliği (Müyorbir) Başkanı Burhan Şeşen siyaset arenasına adım atan yol arkadaşı Onur Akın'a destek verdi. Cumhuriyet Halk Partisi milletvekili aday adayı olan Akın için videolu mesaj yayınlayan Şeşen çiçeği burnunda siyasetçi adayı için başarılar diledi. Çiçeği burnunda siyasetçi adayı milyonların sesi olmak için meclise gidecek. 

 

Sanatçılar arasında en çok konuşulan aday adayı olan ünlü sanatçı Onur Akın'a destekler çiğ gibi büyüyor. Sanatın sıcak yüzü mecliste sloganı ile yola çıkan Onur Akın'a Müzik Yorumcuları Meslek Birliği (Müyorbir) Başkanı Burhan Şeşen'den destek mesajı geldi. (Müyorbir) Başkanı Burhan Şeşen yayınladığı videolu mesajda şunları söyledi. Şeşen " Sevgili Onur çok değerli bir insansın. Hem bizim için hemde tüm Türkiye için. Bütün şarkılarını emekçiden yana halktan yana yaptın. Vede milyonların sevgilisisin. Eminim mecliste de milyonların sesi olacaksın. Milletvekili yolunda sonsuz başarılar diliyorum " diye konuştu. 

 

OnurAkayMedya'dan Mustafa Barış Durak'a açıklama yapan CHP Milletvekili aday adayı Onur Akın ise böylesi destekler ile gücüne güç kattığını tüm sanatçı dostlarına teker teker teşekkür ettiğini söyledi. Akın " Milyonların sesi olmak için çıktığımız bu yolda bizlere destek veren tüm herkese teşekkür ediyorum. Her zaman yanımda olan değerli sanatçı dostum Müyorbir Başkanı Burhan Şeşen'e de ayrıca teşekkür ederim" dedi.