TC NET HABER
HV
02 MART Cumartesi 16:01
Advert

Murat Ongun'dan yandaş gazeteci Taha Hüseyin Karagöz'e İmamoğlu yanıtı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun danışmanı Murat Ongun, Ekrem İmamoğlu ile eşi Dilek İmamoğlu’nun bir restorandaki görüntülerini paylaşan Yeni Şafak muhabiri Taha Hüseyin Karagöz’e yanıt verdi.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 21-12-2022 14:02
Murat Ongun'dan yandaş gazeteci Taha Hüseyin Karagöz'e İmamoğlu yanıtı

İktidara yakınlığıyla bilinen Yeni Şafak muhabiri Taha Hüseyin Karagöz, sosyal medya hesabından İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun eşi Dilek İmamoğlu’yla bir restoranda oturduğu ve gizli çekilmiş görüntülerini paylaştı.

 

Karagöz görüntülerde bir kadehten içki içtiği anlaşılan İmamoğlu hakkında İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in “Ablam bana ‘Ekrem Kardeşimin yüzünde Rabbi yessir gördüm’ dedi” sözüne atıfla videonun üstüne “Rabbi yessir” notunu düştü.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun danışmanı Murat Ongun ise Karagöz'ün bu paylaşımına yanıt verdi.

 

"ALLAH KÖTÜ NİYETLİLERİN KALBİNE İYİLİK VERSİN"

Ongun Twitter hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

 “Sevgili gazeteci kardeşim; Ekrem Bey’in eşiyle hafta sonu geçirdiği zaman kimseden gizli değildir. Ailesine, eşine zaman ayıran ve birlikle vakit geçirenleri karalamak size bir şey kazandırmaz. Allah kötü niyetlilerin kalbine iyilik versin der, geçeriz.”

 

Paylaşımın ardından sosyal medyadan birçok kullanıcı da Karagöz'e tepki gösterdi. 

Tepkilerden bazıları şöyle:

 

TC NET HABERTC NET HABER

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR