TC NET HABER
HV
02 MART Cumartesi 16:00
Advert

Genç iş insanı siyasete mi atılıyor!

Ege bölgesinde inşaat ve gayrimenkul yatırımları ile adından söz ettiren genç iş insanı Haluk Emre Yenigün bir çok sosyal sorumluluk projelerinde yer aldı

SİYASET
Giriş Tarihi : 28-11-2022 20:02
Genç iş insanı siyasete mi atılıyor!

 

 

Ege bölgesinde inşaat ve gayrimenkul yatırımları ile adından söz ettiren genç iş insanı Haluk Emre Yenigün siyasete yeşil ışık yaktı. Bir çok sosyal sorumluluk projelerinde yer alan genç iş insanı çok sayıda sivil toplum örgütlerinin yönetiminde yer aldı.

Siyaset arenasında seçimlerin yaklaşmasıyla birlikte yeni yüzler de siyasete atılmaya başladı. Bu isimler arasında en çok dikkat çeken isim Ege bölgesinde inşaat ve gayrimenkul yatırımları ile adından sıkça söz ettiren genç iş insanı Haluk Emre Yenigün geliyor.
Bir çok yatırım ile başta İzmir, Aydın, Çanakkale ve Şanlıurfa'da yatırımları olan Yenigün, çok sayıda sosyal sorumluluk projelerinde de yer aldı.
Çevresinde saygınlığı ve çalışkanlığı ile bilenen Yenigün ayrıca bir çok sivil toplum kuruluşlarının yönetimin de görev aldı.
Şimdi gözler Ege Bölgesinin sevilen isminin bir partiden mi yoksa bağımsız milletvekili olarak mı siyasete atılacağı merak ediliyor.

TC NET HABERTC NET HABER

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR