TC NET HABER
HV
04 ARALIK Pazar 01:01

Erdoğan şehir hastanesini arabayla gezdi

Yurt dışına göç ederek iktidarın yarattığı krizlerden kurtulmak isteyen gençleri sufli (aşağılık) ilan eden Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan, Etlik Şehir Hastanesi’ni arabayla gezdi.

SİYASET
Giriş Tarihi : 29-09-2022 12:15   Güncelleme : 29-09-2022 12:48

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün (28 Eylül) Etlik Şehir Hastanesi’nin açılışında konuştu. Erdoğan, konuşmasında iktidarının yarattığı siyasi ve ekonomik krizler sebebiyle yurt dışına giden gençleri hedef aldı.

YURTTAŞLARIN İYİ ARABAYA BİNEMEDİĞİNİ KABUL EDEN ERDOĞAN, ARABAYLA HASTANEYİ GEZDİ

Tayyip Erdoğan, yurt dışına göç eden gençleri hedef alarak, “Özellikle sırf daha iyi arabaya binmek, daha yeni telefon alabilmek, sırf daha çok konsere gidebilmek gibi sufli heveslerle başka ülkelerin başka toplumların kapısına varanlara acıyarak bakıyoruz” dedi.

 

Konuşmasının ardından Erdoğan, kurdele kesme töreninde de hastane için yol isteyen bir vatandaşı susturarak, “Onu da Ankara Belediye Başkanı yapsın” dedi. CHP'li Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ise Erdoğan’a  yol için çalışmaların çoktan başladığını ve kamuoyuna açık bir şekilde en kısa sürede ilan edileceğini bildirerek yanıt verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, açılışın ardından Etlik Şehir Hastanesi’ni arabayla gezdi. Erdoğan’a Sağlık Bakanı Fahrettin Koca da eşlik etti.

TC NET HABERTC NET HABER

YORUMLAR