TC NET HABER
HV
30 EYLÜL Cumartesi 06:24
Advert

Başkan Bozkurt'tan "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutlama mesajı"

Umut Partisi kurucu Genel Başkanı Abdulkadir Bozkurt "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü" dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 10-01-2023 15:07
Başkan Bozkurt'tan

Başkan Bozkurt mesajında;" Gazetecilerin çok zor şartlarda görevlerini yerine getirdiklerini ifade ederek açıklamalarda bulundu.

 

Bozkurt açıklamasında;“Gazetecilik; doğruluk, tarafsızlık, objektiflik, özel hayata ve kişilik haklarına saygı gibi oldukça önemli değerleri bünyesinde barındıran özverili ve meşakatli bir meslektir.

 

Gazetecilerimiz çevrelerinde yaşanan olayları tarafsız bir şekilde halka aktarmakta ve halkımızın sesi olmaktadırlar.

 

Her türlü zorlu çalışma şartlarına rağmen mesai mefhumu gözetmeksizin görevlerini yapmaya çalışan gazetecilerimizin sosyal ve özlük haklarında yapılan iyileştirmeler gazetecilerimizin sorun ve sıkıntılarını bir nebze hafifletecek ve onlara destek olacaktır.

 

Siyasi ve bürokratların gazetecilerimizin sorun ve sıkıntılarını görmesi ve çözüm üretmesi demokrasimizin varlığı ve sürekliliği açısından belirleyici ve önemlidir.

 

Bu duygu ve düşüncelerle, tüm basın mensuplarımıza sağlık, mutluluk ve başarılarla dolu bir yıl geçirmelerini diliyor; ebediyete inktikal eden değerli basın mensuplarını rahmetle anıyor, tüm fedakar gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü en içten duygularımla kutluyorum."dedi.

 

TC NET HABERTC NET HABER

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR