TC NET HABER
HV
30 EYLÜL Cumartesi 05:05
Advert

Akşener Kılıçdaroğlu'na oy istedi!

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, "Bu seçimde, bu seçim sisteminin değişeceğine söz veren Millet İttifakı'na ve Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayına oy vermelisiniz" dedi.

SİYASET
Giriş Tarihi : 13-04-2023 20:52
Akşener Kılıçdaroğlu'na oy istedi!

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Bu seçimde, bu seçim sisteminin değişeceğine söz veren Millet İttifakı'na ve Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayına oy vermelisiniz." dedi.

 

Akşener, Samsun Site Camisi önünde parti otobüsünün üzerinden yaptığı konuşmada, 14 Mayıs'ta yapılacak seçime çok az zaman kaldığını söyledi.

Üç yıldır gezdiğini, dükkanların içine girdiğini anlatan Akşener, "Bugüne kadar hiç başka bir partiyi yermedim, kendi partimi övmedim, sadece sizi dinledim, sizin dertlerinizi dinledim. Çünkü bize göre seçmen velinimettir. Dedim ki o zamanlar, 'Dertlerinizi dinleyeceğim'. Uzun zamandır seçmenin dertlerinin dinlenilmediği, buna karşılık projelerle, hizmet üzerinden rekabet etmek lazımken herkesin birbirine düşman edildiği, komşunun komsusunun karşısına dikildiği ama birilerinin cebini doldurduğu bir düzenle yönetiliyoruz." ifadesini kullandı.

TC NET HABERTC NET HABER

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR