DİĞER
Giriş Tarihi : 16-12-2021 12:57   Güncelleme : 16-12-2021 12:57

FESKO Kooperatifi Yılbaşında Şirket Ve Şahıslar Için Yardım Ve Hediye Kolilerini Türkiye’nin Her Yerine Hazırlayıp Gönderiyor.

Fethiye merkezli kurulan FESKO (Fethiye Seydikemer Ekolojik İşletme Kooperatifi) hızla büyüyor. Ekolojik ve doğal ürünlerin kaynaktan kullanıma ulaştırmayı hedefleyen kooperatifin kurucuları ve yönetiminin yarında fazlasını kadınlar oluşturuyor.

FESKO Kooperatifi Yılbaşında Şirket Ve Şahıslar Için Yardım Ve Hediye Kolilerini Türkiye’nin Her Yerine Hazırlayıp Gönderiyor.

Hediye, yardım, yılbaşı kolisi, kumanya paketi / kolisi gibi özel durum ihtiyaçlarınız için FESKO Kooperatifi yanınızda. Belediyeler, şirketler, şahısların bu konudaki taleplerine hızla cevap vermekteler.

Koli içeriğinde olmasını istediğiniz tüm ürünleri listeleyip miktar belirtebiliyorsunuz. Ayrıca onların hazırladığı ürün paketlerini/kolileri de dilediğiniz adreslere ulaştırıyorlar.

130’dan fazla ürün çeşidi ve geniş ürün yelpazemiz sayesinde, tüm ihtiyaçlarınızı kısa sürede karşılayabilecek kapasitede çalışmalar yapıyor kooperatif.

 

Toplam koli adedi ve içeriğindeki ürün adedine bağlı olarak, teklifinize 1-3 iş günü içinde olumlu veya olumsuz bir şekilde cevap veriliyor. Miktara bağlı olarak en uygun indirimleri de uyguluyorlar.

 

FESKO Kooperatifi ile çalışan müşteriler kendi kargo sistemimiz Fethiye içinde aracımızla gerçekleşen ücretsiz sevkiyattan faydalanarak maliyet ve zamandan tasarruf etmektedirler.

 

Kooperatif Türkiye’nin tamamına ve yurtdışına toptan, perakende ve ev dışı tüketim kanallarına yönelik satış dağıtım hizmetlerini de sağlamakta; bu kapsamda catering, cafeler, hastaneler, üniversiteler, oteller, projeler, şirketler, kamu kurumları, fabrikalar, restoranlar, yurtlar ve okullar gibi noktalara Fethiye merkezli 250 km çapta üretilen ürünleri temin edebilecek tecrübe ve bilgi birikimine sahipler.

 

Talebiniz olan koli teklifinizi en kısa sürede hazırlayarak, sevkiyat işlemlerini üstleniyorlar. Detaylı bilgi için mail, telefon yada WhatsApp hattından kooperatife ulaşabilirsiniz. Ayrıca sizleri Fethiye’ye yolunuz düşerse kooperatif merkezine, FESKO Bakkal’a ürün çeşitlerimizi, görmek, satın almak için veya bir kahve içmeye davet ediyorlar.

 

Ürün ve pazar geliştirme grup sorumlusu Cihangir Urgunlu ile görüşebilirsiniz.

FESKO
Fethiye Seydikemer Ekolojik İşletme Kooperatifi

Ürün sipariş ve satın alma

WhatsAPP Satış: 0537 012 88 48

İnternet Satış: https://www.fesko.org

Market Satış: FESKO Bakkal

Çatalarık Mh. Turgut Özal Bulvarı No: 215 / 1

48300 Fethiye/Muğla