YEREL
Giriş Tarihi : 04-11-2021 12:22   Güncelleme : 04-11-2021 12:22

Belediye Başkanı meydan okudu

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Beykoz’da bulunan Göksu Deresi’nden İstanbul Boğazı’na doğru gençlerle birlikte kano turuna katıldı. Yazıcı, yarış sonrası Anadolu yakası belediye başkanlarına meydan okuyarak, kano yarışına davet etti.

Belediye Başkanı meydan okudu

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, İstanbul Boğazı’nda gençlerle kanoya bindi, kürek çekti. Beykoz’da bulunan Göksu Nehri’nden İstanbul Boğazı’na doğru açılan Başkan Yazıcı o anları sosyal medya hesabından paylaştı. Yaklaşık 2 saat süren tur sonrasında başlangıç noktasına dönen Başkan Yazıcı, Anadolu yakası belediye Başkanları’na meydan okuyarak kano yarışına davet etti.


BELEDİYE BAŞKANLARINDAN CEVAP GECİKMEDİ

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, meydan okuduğu videoyu sosyal medya hesabından paylaştıktan sonra başkanlardan cevaplar gecikmedi. Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, “Kano Etkinliği kitabını okuyarak hazırlık yapayım, sonra yarışalım Şadi Başkanım” ifadelerini kullandı.

Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, “Tuzlamızın sevgili başkanı, sizinle yan yana kürek çekmek çok güzel olur. Arkada kalırsanız, emin olun beklerim”.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, "Su Sporlarının Merkezi Beykoz’da biz her zaman idmanlıyız Başkanım. Kanoyla bir boğaz turu için bu muhteşem ekibi ve bileğine güvenen başkanlarımızı Beykoz Belediyesi Su Sporları Merkezi'ne en kısa zamanda bekliyoruz o zaman” dedi.