GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-08-2021 11:18   Güncelleme : 13-08-2021 11:18

ANKARALILAR BU DÜĞÜNDE BULUŞTU

Ankara'nın tanınan simalarından Kırşehirli iş insanı Erdal Tunç'un oğlu Burak Tunç , Eda Bozkurt ile Ankara Konağı'nda gerçekleşen düğünle hayatını birleştirdi. Çok sayıda misafirin katıldığı düğüne Ankara'nın siyaset , sivil toplum ve iş dünyasından insanlar yer aldı.

ANKARALILAR BU DÜĞÜNDE BULUŞTU

 


GELİN VE DAMAT BEYAZ GÜVERCİNLER UÇURDU


Seslendirme sanatçısı ve sunucu Cem Ogün Şen'in sunumunu gerçekleştirdiği düğüne gelin ve damat beyaz güvercinler uçurarak giriş yaparken yapılan görsel dans şovlarının yanında çok sayıda ses sanatçısı ve müzik grubu sahne aldı. Alanın geniş ve davetlilerin kalabalık olmasından ötürü düğün sahnesini göremeyenler için dev ekran kuruldu.


NİKAHI FETHİ YAŞAR KIYDI


Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar , düğüne gelerek gençlerin nikahını kıydı. Nikâh sonrası söz alan Yaşar , "evlenen gençlerin bir ömür birbirlerine karşı aile sorumluluğu içinde sevgi ve saygıyla bağlı olmalarını ve evlatlarının Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının mirası olan Cumhuriyet değerlerine bağlı olmalarını" diledi.

 

ANKARALI SEYMENLERDEN MUHTEŞEM GÖSTERİ


Ankara Kulübü Derneği Seymenleri , sahne aldığında ise misafirler seymenleri ilgiyle izlediler. Ankara Kulübü Derneği Genel Başkanı Dr.Metin Özaslan seymenler sahneden indikten sonra söz alarak evlenen çifte "ömür boyu mutluluklar" diledi.