GÜNCEL
Giriş Tarihi : 16-04-2021 20:18   Güncelleme : 16-04-2021 20:18

CHP’li Üyeler ‘128 MİLYAR DOLARI’ soruyor pankartını “FACEBOOK” grubuna taşıdı

CHP’nin Türkiye’nin dört bir yanına astığı “128 milyar dolar nerede?” pankartlarının 40’tan fazla kentte vinçlerle sökülmesinin ardından CHP üyeleri iktidara yönelttiği soruyu bu kez “FACEBOOK” grubuna taşıyarak, duyarlı olan herkesi gruba katılarak konu ile ilgili paylaşım e görüşlerini yazmaya davet etti.

CHP’li Üyeler ‘128 MİLYAR DOLARI’ soruyor pankartını “FACEBOOK” grubuna taşıdı

CHP’nin Türkiye’nin dört bir yanına astığı “128 milyar dolar nerede?” pankartlarının 40’tan fazla kentte vinçlerle sökülmesinin ardından CHP üyeleri iktidara yönelttiği soruyu bu kez “FACEBOOK”  grubuna taşıyarak, duyarlı olan herkesi gruba katılarak konu ile ilgili paylaşım e görüşlerini yazmaya davet etti.

 

CHP ÜYELERİ SOSYAL MEDYA ATAĞINA GEÇTİ

CHP üyeleri  sosyal medya paylaşımları ile de gündemde tuttuğu, “128 milyar dolar nerede” sorusunu “FACEBOOK”  grubu yapmanın yanında “kısaltılmış hali” ile profil fotoğraflarına da taşıdı. Partinin iletişim ekibince hazırlanan kırmızı zemin üzerinde beyaz yazılarla “128” ifadesi bulunan görseller CHP’lilerce sosyal medyada profil fotoğrafı olarak kullanılmaya başlandı.

CHP Genel Başkan Yardımcıları ve CHP’li milletvekilleri başta olmak üzere, Türkiye genelinde CHP örgütlerinde görev alan parti üyeleri, sosyal medya profil fotoğraflarını “128” ifadesi ile değiştirdi. Facebook da kurdukları “HABER128.COM” herkese açık olan gruba katılımın ger geçen gün artacağı bekleniyor. Bu örgütlenmenim sonucu haber sitesi olma yolu da açıkça gözükmektedir.

https://twitter.com/solmedyatv/status/1383109344519200772

 

CHP MİLLETEKİLİ MAHMUT TANAL MECLİS PENCERESİNDEN SORDU

CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal ise “128 milyar dolar nerede?” yazılı pankartı TBMM’de açtı. Meclis Halkla İlişkiler Binası’ndaki odasından iki pencere arasına ip gererek pankart asan Tanal, “Milletvekili olarak anayasanın bana verdiği yetki ile soruyorum. Bunda suç yok, hakaret yok. 128 milyar dolar, vatandaşın vergilerinden toplanan para. Paranın nereye harcandığını açıklamak zorunda” dedi.