SİYASET
Giriş Tarihi : 11-02-2021 08:44   Güncelleme : 11-02-2021 08:44

Erbakan'a Tahtakale'de esnaftan yoğun ilgi

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, partililer ile birlikte İstanbul Tahtakale’de esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

Erbakan'a Tahtakale'de esnaftan yoğun ilgi

Tahtakale ve tarihi mısır çarşısında esnaf ziyareti gerçekleştiren Genel Başkan Erbakan'a Genel Başkan Yardımcıları Zafer Emanetoğlu, Erkan İlyas Helvacı, İstanbul İl başkanı Hüseyin Terzi, MKYK üyesi Şükrü Yılmaz ve çok sayıda partili eşlik etti.

Vatandaşların da yoğun ilgi gösterdiği ziyarette Erbakan, esnafın sorunlarını dinledi ve çözüm için Milli Görüş iktidarını adres gösterdi.

Çarşı esnafı da Erbakan'ı karşılarında görmekten ve bir parti liderinin kendilerini ziyaret edip sorunlarını dinlemesinden duydukları memnuniyeti  dile getirdiler.

Refahsız zam ekonomisine dur demeye geliyoruz!

Büyük ilgi gören ziyaretle ilgili parti hesabından değerlendirme yapan Yeniden Refah Lideri Dr. Fatih Erbakan;

"Heyetimiz ile birlikte ticaretin kalbi İstanbul Tahtakale’de esnaf ziyareti gerçekleştirdik. Seçim zamanı değil, geçim zamanı da yanlarında olduğumuz esnafımız; borçlu, kederli ve ümitsiz! Esnafımız da vatandaşımız da çok zor günlerden geçiyor. Refahsız zam ekonomisine dur demeye geliyoruz. 54. Hükümet dönemindeki bolluk ve bereketi yaşatmaya, mevcut iktidardaki aksaklıkları gidermeye geliyoruz". ifadelerini kullandı.