SİYASET
Giriş Tarihi : 10-09-2020 13:35   Güncelleme : 10-09-2020 13:35

Memleket Hareketi Yolculuğuna Van'dan Hakkari'ye Doğru Devam Ediyor!

Memleket Hareketi Hız Kesmeden Devam Ediyor ! İl ziyaretlerine devam eden Muharrem İnce'nin Bugünkü adresi Van . İşsizliğin büyük bir sorun olduğunu ve Türkiye'nin geleceğini tehdit ettiğini söyleyen İnce twitter adresinden yapmış olduğu paylaşımda; "Sokaklarda yürüyorum, esnafı tek tek dolaşıyorum, halkımızla kucaklaşıyorum. İşsizlik Türkiye’nin geleceğini tehdit ediyor" ifadelerini kullandı.

Memleket Hareketi Yolculuğuna Van'dan Hakkari'ye Doğru Devam Ediyor!

"Bin Günde Memleket Hareketi" hız kesmeden devam ediyor. Sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yapan  Muharrem İnce başladığı Memleket Hareketi yolculuğuna Van'dan Hakkari'ye doğru devam ettiğini söyledi. Halkın arasında büyük bir ilgi ile karşılaşan ve  Konuşmasına devam eden İnce ; 

Güzel İnsanların Diyarı Van’dayız.

"Başladığımız yolculuğumuz şu anda Van’dan Hakkari’ye doğru devam ediyor.Muş ve Bitlis dünyanın hayvancılık merkezlerinden birisi olabilir. Van ise tam bir turizm cenneti. Akıllı bir yönetim ile Türkiye’nin Cenevre’si olması mümkün.Bu güzel coğrafyada , refah içerisinde mutlu insanlar cenneti olabilir burası. Bunu başaracağız , onun için yollardayız" ifadelerini kullandı.