YEREL
Giriş Tarihi : 31-08-2020 16:10   Güncelleme : 31-08-2020 16:10

CHP Tuzla Zaferi Halkla Kutladı

Pandemi dönemi ve normalleşme süreci boyunca çalışmalarına tek bir an bile ara vermeyen CHP Tuzla örgütü gerek sahada halkla bütünleşen stand çalışmaları gerekse İstanbul Sözleşmesi gibi önemli konuların halka arz edilmesi noktasında önemli projelere imza attı.

CHP Tuzla Zaferi Halkla Kutladı
CHP TUZLA ÖRGÜTÜ HIZ KESMİYOR.

Halkın yoğun ilgisinin gözlemlendiği çalışmaları ve Tuzlalıların neredeyse tüm sorunlarına çözüm üreten projeleri ile gündeme gelen CHP Tuzla İlçe Başkanı Av. Eren Ali Bingöl, tüm Tuzlalıları 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları kapsamında düzenlediği “Zafer Konvoyu” nda buluşturdu.250 yi aşkın aracın eşlik ettiği konvoyun,tüm Tuzlalıları coşkuyla selamlayarak sürdürdükleri Zafer Turu, Halktan büyük ilgi gördü ve CHP TUZLA İLÇE BAŞKANLIĞI önünde tamamlandı. Burada coşku dolu halka seslenen İlçe Başkanı Eren Ali Bingöl;
“Türk Tarihinin dönüm noktasında kazanılan ve Cumhuriyetimizin temellerini sağlamlaştıran Büyük Zaferimizin 98. Yılını ulusça kutlamanın haklı gurur ve heyecanını yaşıyoruz.

30 Ağustos zaferimiz ile Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk önderliğindeki Yüce Türk Milletinin gücüyle;Emperyalist güçlerin,işgalci orduların anavatanımızdan atılarak, ebedi özgürlük ve bağımsızlığa kavuştuğumuz gündür bugün.

YA ISTIKLAL, YA ÖLÜM! Parolası ile başlayan mücadelemiz sonucu bağımsızlık bu milletin karakteri oldu.Başta ülkemizin kurucusu Ebedi Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ve Silah Arkadaşları olmak üzere ;Zafere giden yolda aziz vatanımız için şehit düşen kahramanlarımız ve gazilerimizi saygı ve rahmetle anıyor,şükranlarımızı sunuyorum.Ruhları şad olsun.

ZAFER, ZAFER BENIMDIR! Diyebilenindir. Türkiye Cumhuriyetimizin, ülkemizin bölünmez bütünlüğünü dün olduğu gibi bugun ve gelecekte aynı azim ve kararlılıkla ve cesaretle sürdüreceğiz. And olsun!

Her daim ışığın, yolumuzu aydınlatacak.Açtığın yolda,gösterdiğin hedefe durmadan yürüyeceğiz..
30 Ağustos Zaferini bizlere armağan eden,kahramanlıklarla dolu tarihimiz,sonsuza dek minnet ve şükranla anılacaktır.
ZAFER BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN.” diyerek katılımcılara teşekkürlerini sundu.