DİĞER
Giriş Tarihi : 17-03-2020 14:31

Bahar Kalkanı Değil, Cihad Kalkanı!

R.T.E diyor ki "Atatürk Ben size ölmeyi emrediyorum dedi Bay Kemal,sen bunun ne olduğunu bilmezsin" diyor; Atatürk,bu sözü 1915 Çanakkalede emperyalizme karşı direnerek askerin bizzat kendisi de başindayken ölüm kalım savaşında söyledi!

Bahar Kalkanı Değil, Cihad Kalkanı!

Cumhuriyeti kurdu, sonra da dedi ki;" Benim iki eserim var birisi Cumhuriyet diğeri Cumhuriyet Halk Partisidir."

Sen Cumhuriyeti yıktın, dolaylı yoldan Adı Cumhuriyet olan Halk partisine de ihtiyaç duymuyorsun. Sen, Milliyetçiliği de ayaklar altına aldın milliyetçilikten sende eser yok. Devrimciliği yıktın, karşı devrimi anti laik çizgıde sürdürüyorsun . Ulus millet anlayışıni yok ettin, ümmetçilik yolunda Adem Havva nutukları ile ulus milleti yok edip ulus devleti yok ediyorsun. Sen devletçiliği yıktın, devlet adamı nedir bilmezsin. Devlet adamı da değilsin. Devlet adamının en azından diploması olur. Sen halkçılığı yok ettin halktan ne anların o nedenle halkın evlatlarını Suriye yi işgal etme çabanda Cihatçi çetelere teröristlere vatan evlatlarını kalkan edip harcıyorsun!

Sen kimi kandırıyorsun be adam?!

Çözüm süreci döneminde Şehit cenazelerinde "Yaygara koparmayın farzedin herhangi bir trafik kazasına kurban gittiler, hemen kısa sürede gömün cenaze törenlerini de kısa tutun" diyen sen değilmisin?!

" Sayın Öcalan Aldığı kellerin hesabını veriyor" diyen sen askerlerimizi hunharca katleden teröristbaşı Apo piçine " Sayın " Séhide "Kelle" demedin mı?!

"Bu gömlek bu bedene dar geliyor! Başkanlık sistemi şart Tek adam yolunda artık Analar Ağlamasın artık Şehit gelmeyecek diyerek Bölücü Anayasa Referandumu döneminde "Verin Eveti" bu iş olsun bitsin artık Şehit gelmesin analar ağlamasın!"diyerek şikeli seçim sonucu ile de parlamento sistemni yok edip kuvvetler ayrılıgıni yok ederek ülkeyi karanlığa gömen sen değilmisin?!

Hele bir konuşmanda da " Bir Terörist kadar kahraman olmalıyız! Teroriste kahraman diyen sen değil misin?!

Suriye Türkiye sınırında müslüman kadınlara tecavüz eden terör örgütü ÖSO ' na Kuvvayi Milliye diyen de sendin!

Teröriste Kuvvayi Milliye demek Cumhuriyetimizin milli kahramanlarına ve kurucu iradesine hakaret edip Türk askerini bu düşüncenle ÖSO na kalkan yapmak suç değilmidir? Sen bu suçu sadece ülke içinde değil sınır ötesinde de suçuna devam ediyorsun!Kuvvayi Milliye ' nin kim olduklarını bütün dünya biliyor, sen bunu bilmez misin?

Ulusalararası tarih var, medeniyetler var, diplomatlar, dünya tarihçileri bu sözünü duyunca sana Dünya lıderi mı dedi sanıyorsun, sen kimi kandırıyorsun mehmetcıkler mi?!

Sen Türk Milletinin aklı ile dalga mı geçiyorsun?

Dünya Türk Milletinin milli istiklal savaşını nasıl verdiğini ve tarihlere nasıl bir destan yazdığını Anadolunun bağrından emperyalizme karşı nasıl başkaldırdığını Yüce Başkomutan Mustafa Kamal ATATÜRK önderliğinde savasâ nasıl gülerek gittiğini ve Osmanlı bataklığından Türk Milleti olarak dünyaya yeniden güneş gibi doğduğunu çok güzel biliyor.

Şeyh şıhların dizinin dibinde büyüyenler bunları bilemez tabi; onları bildiği en iyi şey zaten Cumhuriyet düşmanlığıdır!

Sen ve senin zihniyetinde olanlar şehitten ne anlar; o nedenle de AK partili millet vekilin " 3 - 5 Mehmet ıçın meclisi toplayamayız!" sözünü söyleme cesaretinde bulundu!

Senin derdin zaten düşmana övgüler dizmek, Mavi marmara olaylarında da ; " Kahraman Amerikan askerlerinin sağ-salim evlerine dönmeleri için dua ediyorum!" demiştin!

Atatürk diyor ki; " Askere Düşmanlık Düşmana Askerliktir! " Sen düşmana askerlik yapıyorsun; bilmem farkında mısın bilemiyorum ama icraatların bunu kanıtlıyor.

Cumhuriyetimizin tam kurulma arafesinde Ermenilerin doğu sınırlarında türettikleri cinayetler sonucunda Türkler katledildi, İngiliz kışkırmaları ile ayaklanan ermeniler Türklere vahşet yapıyordu. O dönemler Atatürk e Azerbaycandan bilgi geliyor; Ermeniler, Azerbaycan Türklerini de sınırda yok ediyordu...

ATATÜRK, ordusunu toplayıp Ermenistan 'a gitmedi. ATATÜRK DEVLET ADAMLIĞI yaptı! Sovyet Rusya ' nın Türkiye 'ye olan askesi ve maddi yardımlarını da kabul etti ve onlara dedi ki ;"Ermenistan bizim sınır komşumuzdur ve bununla sınırlıdır. SOVYET RUSYA Gürcistan sınırını kapısını askeri birlikleri ile girip kapatsın, Azerbaycan ' ın Sovyet Rusya ya katılmasını orada dökülen kanın durdurulmasını öngördü ve tam bağımsızlıktan taviz vermeden Rusya'nın desteğini aldı, daha sonra Tam Bağımsız Türkiye Cumhuriyeti devletini kurdu!

Yani demem o ki ; Azerbaycanın Sevinci Sevincimiz, kederi kederimizdir " diyen Türk Milletinin atası Mustafa Kemal ATATÜRK, hem Azerbaycandaki kanı durdurdu, hem de Türkiye Cumhuriyetidevletini kurdu. O dış düşmandan çok iç düşmanla savaşmıştı. Gidip te Ermenistan da savaş ilan etmedi!!.

Sebebi ise o dönemdeki itilaf devletleri ile yapılmış anlaşmalardı. Ingilterenin oyununa gelmedi Anlaşmaları çiğnemedi, eğer çiğneseydi biliyordu ki ileride bu konu önüne bir tazminat olarak dönecekti. Şımdı ATATÜRK 'ün neden dehâ olduğunu anladın mı; devlet adamı kapasiten var mı bunu anlayacak?!

Sen misak-i milli sınırları dışına çıkmış ve orada bize ait olmayan bir topraklarda Suriyenin hem iç hem de dış diplomasisine askeri müdahaleler yapıyorsun ve halkın evlatlarının kanını dökülmesine sebebiyet veriyorsun!

Bunca ulus devletler senin bu tarih bilmez tutumuna karşılık vermeyeceğinı senin dediklerini harfiyen yerine getireceklerini umuyorsun üstelik Suriye'nin meşru devlet Başkanı Beşar Esad' a karşı başkaldıran gayri meşru Terör örgütlerini sahada kullanarak TSK ile birlikte teror orgütü ÖSO ile beraber hareket ediyorsun.

Hıç bir Ulus devlet başka bir devletin terör örgütünü destekleyemez!

Esad gelse Diyarbakır ' da PKK terör örgütünü desteklemesi nasıl suçsa senin de ÖSO TERÖR örgütünü desteklemen aynı şeydir. Yani PKK ile ÖSO aynı terŕör örgütüdür. Bu gerçeği kimse inkar edemez!

Kuvvacılar, hiçbir kadına tecavüz ederek devlet kurmamıştır. Tarih böyle birsey kaydetmemiştir ÖSO' na kuvvacı demek Türk milletine hakarettir! TÜŔK MİLLETİ ORDU MİLLETTİR.
Sen hangi cüretle hangi sıfatla bu cümleyi kurabiliyorsun?! Bunu gerçekten akıllı devlet adamları analiz etmeli ve sana o girdiğin batakta öyle cevap vermeli!

"Bizi oraya Suriye halkı çağırdı" diyorsun Suriye halkı yan gelip yatıyor, bizim vatan evlatlarımız bu sorumsuz kaygısız topluluk için can veriyor.
Ne için? Kimin ıçın, neye göre, kime göre?

TSK ' yı tasfiye operasyonu mu bu?

Hava sahası hâlâ Rusya kontrolündeyken Mehmetçikletimizi oraya yığmak ölüme yollamaktır! Halep hayalleri ile Suriye yi işgal etme eylimine girmektir ve bu da uluslar arası hukukta " Savaş Suçu İşlemektir!"

Suriye'nin iç demokrasisinden Suriye halkı sorumludur. BOP projesi nedeni ile oraya girdin bunu herkes biliyor. Türk askeri BOP ' un kirli kalkanı olamaz!

Başkomutan ' ım demekle Başkomutan olunmuyor, Başkomutanlar askerinin başında olur! Senin gibi sarayda oturup ahkam kesmez!

Şehit edebiyatları ile de savaş verilmez!
Şehit kendi vatanı uğruna milleti için canını verene denir. Allah için değil, vatanı için kendi şanlı bayrağını yükseltmek için ölene denir!

Fidan KORKMAZ
Türk Milletinin Özgür ve Bağımsız Bir Ferdi
3 Mart 2020

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
 • Süper LigOP
 • 1Trabzonspor2653
 • 2Başakşehir FK2653
 • 3Galatasaray2650
 • 4Sivasspor2649
 • 5Beşiktaş2644
 • 6Alanyaspor2643
 • 7Fenerbahçe2640
 • 8Göztepe2637
 • 9Gaziantep FK2632
 • 10Denizlispor2631
 • 11Antalyaspor2630
 • 12Gençlerbirliği2628
 • 13Kasımpaşa2626
 • 14Konyaspor2626
 • 15Yeni Malatyaspor2625
 • 16Çaykur Rizespor2625
 • 17MKE Ankaragücü2623
 • 18Kayserispor2622
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Müjde Ar, Foto Galeri
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Müjde Ar, Foto Galeri
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA