SİYASET
Giriş Tarihi : 03-02-2020 00:08

Öztürk YILMAZ Resmen duyurdu, Partisini Kuruyor

CHP’den haksız bir şekilde ihraç edildikten sonra kendi partisini kuracağını açıklayan, ve parti kurma aşamalarında sona geldiklerini ifade eden, Türkiye Siyaseti’nin yeni oluşumu Hepimiz Buradayız Hareketinin Lideri, Ardahan Bağımsız Milletvekili Öztürl YILMAZ Mart ayında resmiyet kazanacaklarını ifade etti.

Öztürk YILMAZ Resmen duyurdu, Partisini Kuruyor

Halka yakınlığı ve semptatik tavıları ile tanınan, Ardahan Bağımsız Milletvekili, Büyükelçi Öztürk YILMAZ yeni parti çalışmalarında sonra geldiklerini belirterek, Mart ayında resmiyet kazanacaklarını kazanacaklarını ifade etti.

CHP’de haksız bir şekilde ihraç edildikten sonra kendi partini kuracağını belirten ve çalışmalara başlayan, Yılmaz yapığı açıklamalarda: “Parti çalışmalarında sona geldik. Mart ayının sonunda partiyi duruyacağız. Kadınlara ve gençlere önem veriyoruz. Oluşumumuzun adı Hepimiz İçin Buradayız oluşumudur” dedi.

TANIDIK SİMALAR VAR

Yılmaz’ın kuracağı partinin kurucu kadrosunda eski bakanların ve akademik dünyadan tanıdık simaların olması dikkatlerden kaçmadı. Oluşumun bazı önemli isimlerinden alınan bilgilere göre partinin sağlam bir kadro ile geleceği ve partinin Türkiye’nin kaderini değiştireceği ifade edildi.