SİYASET
Giriş Tarihi : 16-01-2020 00:28   Güncelleme : 16-01-2020 22:00

CHP’de Devir Teslim yapıldı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tuzla ilçe örgütünde, devir teslim töreni yapıldı. CHP'nin en genç ilçe başkanı seçilen Av. Eren Ali Bingöl görevi  devraldı.

CHP’de Devir Teslim yapıldı


TcNetHaber- Cumhuriyet Halk Partisi Tuzla İlçe Başkanlığına, geçtiğimiz pazar günü yapılan seçimle Av. Eren Ali Bingöl seçildi.  İlçe Başkanlığında yapılan devir teslim töreni sonrası, Av. Eren Ali Bingöl görevine başladı. Eski ilçe başkanı Hasan Uzunyayla, “ilçe başkanlık görevini İstanbul’un en genç ilce başkanı olarak seçilen Av. Eren Ali Bingöl'e teslim ettim. Değerli dostum kardeşime güvenerek inanarak yola çıkıyoruz, başarılı olacağına inancım tamdır. Ben, 2 yıllık boyunca ben çok emek verdim, gecemi gündüzüme kattım. İlçe yönetimim ile birlikte iyi bir dönemi geçirdik. Gururla keyifle görev yaptım. 2 yılın vicdan rahatlığı ile bugün görevi Eren Ali kardeşime teslim ediyorum. Birlikte güçlüyüz dedik ve tek hedefimi iktidar yeni ilce başkanımıza ve yönetimine başarılar dilerim. Yeni yönetime destek vererek yanlarında olacağız ve hedefimiz iktidar olacak.  Bizi biz yapan bizi var eden sizlere çok teşekkür ederim.” Dedi ve sözlerini tamamladı.
Yeni Başkan Av. Ali Eren Bingöl, “Hasan başkanımıza ve yönetimine emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim. Bizler kenetlenmek zorundayız. Benim tüm üyelerime ihtiyacım var.  Bu partinin birçok tecrübesine ihtiyacım var. Herkesin tecrübesinden yararlanacağım. Görüşleri almaya başladıkça elbette kendi mantığımızı ortaya koyacağız ve bir yol çizeceğiz. O yol iktidar yolu olacak. Sizlerle birlikte başarıya ulaşacağız. Hep birlikte iktidar hedefimizi gerçekleştireceğiz. Bu süreçte emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi ve sözlerini tamamladı.

geçen herkese teşekkür ederim” dedi ve sözlerini tamamladı.

 

NELER SÖYLENDİ?