KADIN
Giriş Tarihi : 13-12-2019 00:34

İyi insanlar bin kez affeder, ama ayrılırken asla geri gelmezler

Bir şey kesindir: başka birinin şefkatini istediği kadar kötüye kullanan kimse yoktur , çünkü sevgi, şefkat ve sevgi olsa bile, güç ve sabrın bittiği bir zaman gelir.

İyi insanlar bin kez affeder, ama ayrılırken asla geri gelmezler


Değerleri ve ilkeleriyle giderek daha çarpıtılmış bir dünyada, maskeler birçok insanın giysilerinin bir parçası olduğu için kime güvenileceğini, kime umut vereceklerini bilmek zorlaşır. Ve çoğu zaman duvarlarla yüz yüze geliriz, başkalarının yüreklerini kendi kararlarımıza göre değerlendiririz. Ne yazık ki, fazla iyi olmak tehlikeli bir hal aldı.


Bugünün bağlamında, bütün avantajlarda haklıymış gibi, avantajlı avantajlar, şüpheli yollar olsa bile, tüm sektörlerde iyi şeyler yapma ihtiyacı vardır. Bu anlamda, diğerine olan sadakat ve bağlılık tutuklanmayacak bir şeydir, çünkü asıl önemli olan toplumsal yükseliş, işte, işte, işte, yaşamda her insan ilişkilerini oluşturan adımların tırmanmasıdır. giderek kırılgan ve boş.

Buna rağmen, birçok insan hala insanlara, gerçek dostluğa , sevgiye, içten şefkate inanmak istiyor .
Pek çok insan hala kimseye zarar vermeden, ihanet etmeden, küfretmeden, birbirlerini incitmeden, kendilerini yaşadıkları insanların yerine koymaktan mutlu olma amacıyla devam eder. Ve işte bu şekilde batırılıyoruz, çünkü pek çok insan bizim isteğimizi kötülükle karıştırıp, sunacaklarımızı kötüye kullanmaya başlayacak.

 Affetmek için güçlü olmak, affetmek için güçlü olmak

 Anlaşmayı seçip, ayrılmayı ve devam etmeyi affetmeyi…

 Mutluluk 'sahip değil', 'varlık'. Mutlu olmana izin ver!

Birbirini anlayabilen pozitif insanlar, daha kolay affediyor, yenilenen bir umutla geri kalanı geri alıyor ve insanın her gün yeniden icat etme ve iyileştirme yeteneğine inanıyor, hatalarından ders alıyor. Ancak, her zaman aldıkları affedilmeye değer vermeyenler her zaman olacaktır, sanki herkes ne zaman istifa ederse affetmek ve affetmek zorunda kalır. Pek çoğu yansıtmıyor ve asla değişmeyecek, sonuçta, onlar için yanlış olan dünya onlar.


Bir şey kesindir: başka birinin şefkatini istediği kadar kötüye kullanan hiç kimse yoktur, çünkü sevgi, şefkat ve sevgi olsa bile, güç ve sabrın bittiği bir zaman gelir.

İyi insanlar tekrar tekrar zaman ve affetmekle birlikte, pes ettiklerinde tamamen pes ederler. Sonra gitti, geri dönüş yok, affetmek yok, şans yok. En azından bu.