GÜNCEL
Giriş Tarihi : 02-10-2019 21:46   Güncelleme : 02-10-2019 22:43

Gürsel Tekin'den Flaş Anf Açıklaması

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin'in Pkk'ya yakın yayın organı olan ANF Haberde Açıklama yaptıgına dair çıkan haberle ilgili açıklamada bulundu.

Gürsel Tekin'den Flaş Anf Açıklaması

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin'in Pkk'ya yakınlığı ile bilinen ANF Habere açıklamalar yaptıgına dair söylemlerle ilgili açıklamada bulundu. Konu ile ilgili kendisi ile İletişime Geçerek; Senin Pkk Kanalında ne işin var Gürsel abi ? Açıklama yapacak başka kanal yada yayın organı kalmadımı? Kıranmı girdi yayın organlarına, gidipte pkk kanalında açıklama yapıyorsun şeklide sorduğumda, cevaben ; Ben 4 tane gazeteciye açıklama yaptım, Pkk yayın organına yaparmıyım, o yayın organı bir Arap Tv'de almış şekilde ifadelerde bulunarak, kendisinin hiç bir şekilde Pkk'ya yakınlığı ile bilinen Anf habere açıklama yapmadığını Anf haberin başka bir yayın organında alıp Kendi bilgisi ve izni olmadan yayınladığını ifade etmiştir.

Ayrıca Sosyal Medya Hesabı Twitter'de Açıklama yapan Gürsel Tekin; Bu gün kamuoyu gündemine gelen röprtaj ilgili mecrada bilgim iznim olmadan kullanılmıştır, Yayınla İlgili he türlü hukuki hakkım saklı olup, yasa süreç tarafımdan takip edilecektir, Kamuoyuna Saygı İle Duyrulur, şeklinde ifadelerde bulundu.

Ali Hıdır DİNÇER , T.C. Net Haber /ANKARA