KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 30-09-2019 21:51

Üç Bakışın Özeti

Üç ayrı bakışa sahip üç sanatçının baktığı yönde birleştikleri yerin adıdır sanat. Üç bakışın özeti olan “3 Bakış 1 Sanat” sunumuyla sanatın ışığında buluşmak, buluşturmak için İstanbul ile Sivas arasında Sanat köprüsü kuran sanatçıların birlikte sanatseverlerle buluşuyor. Bu anlamda haber site yazarımız bir basın bülteni yayınladı.

Üç Bakışın Özeti

 

İŞTE O BASIN BÜLTENİ:
‘‘3 BAKIŞ 1 SANAT’’
Üç ayrı bakışa sahip üç sanatçının baktığı yönde birleştikleri yerdir sanat. Üç bakışın özeti olan ‘‘3 Bakış 1 Sanat’’ sunumumuzla, sanatın ışığında buluşmak, buluşturmak için İstanbul ile Sivas arasında Sanat köprüsü kurarak bir araya geldik. 
    Sanatı, sanat için yapmaya çalışıp, yeteneklerimiz ölçüsünde, içselleştirdiğimiz duyu ve duyguları tuvallere dökerken, renklerle biçimlendirip, ellerimizle şekillendirdiğimiz eserlerle bir araya gelerek, Sanat ve sanat sevenlerle ortak pencere açtık.
    ‘’Sanat diye estetikten uzak, yetenek belirtisi olmayan ya da diğer unsurları eksik olan yapıtları sunmak yanlış algılar yerleştirebileceği gibi insanlığa da haksızlıktır. Sanatı anlamak da beli bir kültür, görgü ve idrak gerektirir.’’
    ‘’Sanat, isteneni değil kendiliğinden vücuda geleni açığa çıkaran, ticari kaygı gütmeyen, disiplin ve estetikle şekillenendir.’’

    Gurubumuz adına kısaca özetlemeye çalıştığım bu görüş ve duruşla; Resim Sanatında zevk, duruş ve estetiği paylaşarak çoğaltan ‘‘3 Bakış 1 Sanat’’ Grup sanatçılar olarak, sanatın ışığında bir araya gelip, sergilediğimiz ruhsal yolculukta sizlerle birlikte dolaşmaktan keyif , enerji ve mutluluk duyarız.”
Grup Sözcüsü Perihan KOCA
perihankoca9@gmail.com

‘‘3 BAKIŞ 1 SANAT’’
Grup Resim Sergisi
‘‘3 View 1 Art’’ Grup Painting Exhibition 05 – 19 Ekim/ October 2019
05 Ekim 2019 Cumartesi Açılış, Kokteyl Saat: 18:30 - 21:00
You are cordially invited to the grup painting exhibition 05 October 2019 Opening, Reception 18:30-21:00
Ellen Art Gallery
Muradiye mah. Göknar Sk. Güneş Ap. No: 33/1 Nişantaşı – İstanbul
Sanatçılar:
Perihan KOCA
Arif SAYYAR
Hülya YİĞİT
 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Müjde Ar, Foto Galeri
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Müjde Ar, Foto Galeri
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA