Advert

Akşener'den "YSK göndermeli" 12 Eylül mesajı...

Akşener'den "YSK göndermeli" 12 Eylül mesajı... Meral Akşener, 12 Eylül darbesinin 39. yılında sosyal medya hesabından bir mesaj yayımladı. Akşener'in mesajında YSK'nın 6 Mayıs 2019 tarihinde İstanbul'da seçimin yenilenmesi kararını darbe olarak nitelendirmesi dikkat çekti. Kaynak: Akşener'den "YSK göndermeli" 12 Eylül mesajı... Akşener'den "YSK göndermeli" 12 Eylül mesajı... Meral Akşener, 12 Eylül darbesinin 39. yılında sosyal medya hesabından bir mesaj yayımladı. Akşener'in mesajında YSK'nın 6 Mayıs 2019 tarihinde İstanbul'da seçimin yenilenmesi kararını darbe olarak nitelendirmesi dikkat çekti. Kaynak: Akşener'den "YSK göndermeli" 12 Eylül mesajı... Akşener'den "YSK göndermeli" 12 Eylül mesajı... Meral Akşener, 12 Eylül darbesinin 39. yılında sosyal medya hesabından bir mesaj yayımladı. Akşener'in mesajında YSK'nın 6 Mayıs 2019 tarihinde İstanbul'da seçimin yenilenmesi kararını darbe olarak nitelendirmesi dikkat çekti. Kaynak: Akşener'den "YSK göndermeli" 12 Eylül mesajı... Meral Akşener, 12 Eylül darbesinin 39. yılında sosyal medya hesabından bir mesaj yayımladı. Akşener'in mesajında YSK'nın 6 Mayıs 2019 tarihinde İstanbul'da seçimin yenilenmesi kararını darbe olarak nitelendirmesi dikkat çekti. Kaynak: Akşener'den "YSK göndermeli" 12 Eylül mesajı...

Akşener'den
Akşener'den Admin

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 12 Eylül 1980'de gerçekleşen askeri darbenin 39. yılında bir mesaj yayınladı. 

Akşener Twitter hesabından yayınladığı mesaj da, Türk demokrasisine yapılan her darbe ülkemizi geriye götürmüştür" derken,  YSK'nın 6 Mayıs 2019 tarihinde İstanbul'da seçimin yenilenmesi kararına da atıfta bulunması dikkat çekti.  

Akşener, Ne 12 Eylül, ne 15 Temmuz, ne de dört ay önceki 6 Mayıs gibi olsun, demokrasimizi yok sayacak hiçbir darbe girişimine izin verilmeyeceğini milletimizin iradesi göstermiştir." dedi. 

meral-aksener.jpg

Kaynak: Akşener'den "YSK göndermeli" 12 Eylül mesajı...

Loading...
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500