GÜNCEL
Giriş Tarihi : 04-09-2019 15:34   Güncelleme : 04-09-2019 15:34

İddialara Göre Ak Parti'de 2 Bakan 3 Milletvekili İstifa Etti

Canlı yayın programında tar-tışma programında büyük iddialar ortaya atıldı. Ayrılıklar iddiası var Ak Parti’de. Hatta isimler bile verildi programda. İddialara göre bir çok isim istifasını sunacak.

İddialara Göre Ak Parti'de 2 Bakan 3 Milletvekili İstifa Etti

 İçerisinde önemli isimlerde mevcut. Kemal Öztürk çıktığı canlı yayın programında Ali Babacan’ın yeni partisine ilişkin sıcak ilgileri bildirdi. Ali Babacan’ın partisinin adı belli değil fakat AK Parti’den bir çok isim partiye geçmek için istifa ediyor dedi. Habertürk Manşet programına katılan gazeteci-yazar Kemal Öztürk açıkladı.

2’Sİ BAKAN 2’Sİ VEKİL

Ali Babacan’ın partisini Kasım sonu ya da Aralık başında ilan edeceğini duyurdu. Ali Babacan’ın partisinin ismi ise hala kesinleşmiş değil. Kesin olan bilgi şu anda kamuoyunda telaffuz edilen isimlerin hiç biri olmayacağı tarafında.

ÖYLE İDDİALAR VAR Kİ İSTİFALAR GELECEK DENİLMEKTE

Gazeteci araştırmacı Kemal Öztürk, Babacan ile beraber hareket eden çok sayıda Ak Partili’nin de istifa ettiğini ancak şimdilik kamuoyuna duyurmadıklarını aktardı. Bu isimler arasında Sadullah Ergin de bulunmakta.

İşte çok konuşulan o isimler: 26.dönem İstanbul Milletvekili Abdullah Başcı. 23.Dönem Ağrı Milletvekili Kerim Aydemir. Milli Eğitim ve Kültür Eski Bakanı Hüseyin Çelik.

Ve bunlarla sınırlı değil ek olarakta, Sanayi eski bakanı Sadullah Ergin. İçişleri eski bakanı Beşir Atalay AK Parti’den istifa eden önemli isimler arasında olduğu iddiası var. İlerleyen günlerde iddiaların ne duruma dönüşeceği belli olacak.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Müjde Ar, Foto Galeri
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Müjde Ar, Foto Galeri
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA