KADIN
Giriş Tarihi : 13-08-2019 08:13   Güncelleme : 13-08-2019 08:13

Sevdiğiniz kişinin artık sizi sevmediğini nasıl anlarsınız?

Sevdiğiniz kişinin artık sizi sevmediğini nasıl anlarsınız?
undefined
 
Bir zamanlar karşınızdaki kişinin size karşı hissettiği aşkın artık yok olduğunu görüyorsanız, bir sorun var demektir. Peki, aranızdaki aşkın bittiğini ve sevgilinizin sizi artık sevmediğini nasıl anlarsınız?
2
undefined
 
En basiti size ilgi göstermiyorsa: Partneriniz size ilgi göstermiyor ve bir başka kişiyi etkilemeye çalışıyorsa, muhtemelen yola devam etmenizin vakti gelmiştir; çünkü belli ki aranızda aşk kalmamış. Bu noktada kendinize odaklanmaya gayret gösterin.
3
undefined
 
Her konuda sizi suçluyorsa: Karşınızdaki kişi olan her şey için sizi suçluyorsa ve bu durumu kabullenmiyorsa aranızda yavaş yavaş buzullar oluşmaya başlamıştır. Bu konuyu onunla konuşup, çok geç olmadan ve üzülmeden kararınızı verin.
4
undefined
 
Ortak konular artık yoksa: Artık partnerinizle konuşabileceğiniz ortak şeyler bulamıyor, birlikteyken sessizliğe bürünüyorsanız, belli ki birbirinize karşı pek de ilginiz kalmamış.
5
undefined
 
Yaşadığı olayları sizinle paylaşmıyorsa: Hayatında olan bitene dair size herhangi bir açıklama yapmıyorsa, bu durum, sizi kendi hayatının bir parçası olarak görmediğinin bir işaretidir; bırakın ve yolunuza devam edin.
6
undefined
 
Yalan söylüyor ve konuşmuyorsa: Yalan söyleyerek, aldatarak, konuşmayarak ve anlatmayarak canınızı yakıyor ve kendinizden nefret etmenize sebep oluyor. Bu noktada, aşkınızın bittiğini kabullenmelisiniz. Bırakın onu ve kendinize odaklanın. Bunu hak ediyorsunuz.
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Müjde Ar, Foto Galeri
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Müjde Ar, Foto Galeri
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA